Česká národní banka Obecní dům
Evropská unie, EURO

Vážení a milí,
chtěli bychom vám velmi poděkovat za účast na akci dne 28.3.2009
a těšíme na další setkání s vámi!

Organizační výborFotogalerie

Konference

Společenská akce

Zde si můžete prohlédnout prezentace z konferenceÚvod

Vážení přátelé,

velmi rádi bychom Vás tímto pozvali na mezinárodní konferenci "EURO v nových členských zemích Evropské unie" se slavnostním společenským večerem, která se bude konat dne 28.3.2009.

Na základě společného nápadu několika přátel z různých pražských Rotary klubů vznikla zhruba před rokem myšlenka na uspořádání konference týkající se problematiky přechodu na Euro a spojení této konference se slavnostním společenským večerem Rotary, který by navázal na předválečnou a krátce i poválečnou tradici reprezentačních plesů Rotary v Praze.

Konference se slavnostním společenským večerem bude součástí oslav deseti let existence samostatného distriktu Rotary International pro Českou republiku a Slovenskou republiku. Konference se uskuteční v přednáškové místnosti České národní banky za účasti předních odborníků na tuto problematiku. Ve večerních hodinách proběhne slavnostní společenský večer rotariánů a jejich hostů v Obecním domě na náměstí Republiky.

Konference je určena pro odbornou veřejnost a zájemce o problematiku přijímáni EURa z řad širší veřejnosti. V panelové diskusi budou řečníci odpovídat na dotazy účastníků.

Očekáváme, že řečníci představí jak různé pohledy na očekávání přijetí (či nepřijetí) EURa, tak praktické zkušenosti a skutečné důsledky přijetí.

Jednacími jazyky budou čeština, slovenština a angličtina.

Na shledání s Vámi se těší
Organizační výbor


Konference v ČNB Konference v ČNB

Novinky

20. 2. 2009 Primátor města Prahy Pavel Bém převzal záštitu nad mezinárodní konferencí EURO v nových členských zemích Evropské unie.
  DIAMOND SPONSOR
  SILVER SPONSOR
  PARTNERS
© 2008 Orgit Ltd.